Teslimat Ve Kargo

Siparişlerim ne kadar sürede kargoya verilir?

Siparişleriniz oluşturulduğu andan itibaren 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Mısır unu çarşamba günleri kargoya verilir .

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Kargoya teslim süresi kargo firmasına ve adrese bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tüm gönderilerimiz Yurtiçi kargo ile gönderilmektedir. Sizinle paylaşılan gönderi kodunuz ile kargo durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

sebilehanim.com üzerinden verilen yurt içi siparişlerde 125 TL altındaki kargo bedeli 7 TL, 125 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

Kargom nerede?

Sebile Hanım sipariş numaranız ile 444 99 99 nolu Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi Sesli Yanıt Sistemi üzerinden sorgulayabilir ya da www.yurticikargo.com adresinden  gönderinizin teslim tarihi hakkında bilgi alabilirsiniz

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?

Siparişleriniz kargoya verildiğinde, içerisinde "Gönderi Kodu"nun da yer aldığı e-posta ve SMS paylaşılmaktadır.

Sebile Hanım sipariş numaranız ile 444 99 99 nolu, Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi Sesli Yanıt Sistemi üzerinden sorgulayabilir ve gönderinizin teslim tarihi hakkında bilgi alabilirsiniz

Bulunduğum adrese kargo teslimat yapıyor mu?

Yurt içi gönderilerde Yurtiçi Kargo'nun teslimat yaptığı tüm adreslere gönderim yapılmaktadır. Adresinize gönderi yapılıp yapılmadığını Yurtiçi Kargo'dan öğrenebilirsiniz. (444 99 99 telefon numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.)

Adresinize direkt teslim yapılamayan durumlarda, en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Kargo takip numarası nedir?

Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildikten sonra siparişinizin durumunu takip edebileceğiniz numaradır.

Ayrıca kargo takip numaranız dışında, tüm gönderilerinizi Sebile Hanım sipariş numaranız ile 444 99 99 nolu, Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi aracılığıyla, Sesli Yanıt Sistemi üzerinden sorgulayabilir ve gönderinizin teslim tarihi hakkında bilgi alabilirsiniz

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. 

Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken gönderide açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Bir sorun gördüğünüzde teslimatı kesinlikle kabul etmeyiniz. Hasar tespit tutanağı tutulmasını isteyerek, Müşteri Hizmetleri Servisi'ne durumu bildiriniz.

Kargoyu teslim aldıktan sonra paket içeriğinde eksik ürün vb. bir sorunla karşılaşırsanız;

  1. Kargo şirketi ile iletişime geçerek, hasar tespit tutanağı doldurmasını isteyiniz.
  2. Durumu unyedengelsin@gmail.com adresine mail atarak tarafımıza bildiriniz.

Kargo geldiğinde teslimat adresinde bulunmazsam neolur?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz sebilehanim.com’a iade edilir.

Kargomu şubeden teslim alabilir miyim?

Kargo takip numaranız ile birlikte, kargo firması ile iletişime geçerek gönderiyi şubeden teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Farklı zamanlarda aldığım ürünler aynı pakette gönderilebilir mi?

Her siparişiniz ayrı bir gönderi olarak değerlendirilmektedir. Farklı zamanlarda verdiğiniz siparişlerin aynı anda teslim edilebileceğinin garantisi bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapmanız durumunda, önceki siparişiniz henüz fatura kesilme aşamasına gelmemiş ise iki sipariş birlikte gönderilebilmektedir